אודות

משמעות השם "סולי סולה" – קצת מזה וקצת מזה בסלנג ספרותי צרפתי. החברה קיימת 16 שנה – שלוש שותפות אשר חברו יחד לחולל אירועים קטנים, אירועי בוטיק, המחוללים חוויה והתרגשות. לכל מי שלוקח בהם חלק. אנו, ליאת, מיכל ורונית במבנה של Triangle management מתייחסות אל החיים כהרפתקה שיש לחוות אותה במיטבה. חושבות את מי נפגוש היום, מי יעלה במדרגות המתחם ויפתחו לנו שערים חדשים לגילוי ושיתוף פעולה. את מי פגשנו אמש באירועcollaboration   - הגיע היישר מתל אביב, במיוחד כדי לחוות מתחם אירועים שונה ואיכותי. ופגש בעצמו את מנהל חברה מובילה בארץ. שזירת החיבורים היא כמשחק אומנותי עבורנו, המפה הנוצרת ססגונית איכותית ומפתיעה בכל פעם מחדש. היומיום מקבל גוונים חדשים, רף השמחה עולה בתדירות, לחיות בחדוות חיים מתחדשת ולהיטיב - זהו כל הסיפור פה.

 

שואלים אותנו מהו סוד הצלחתנו, ההתייחסות לרגע הזה כמשהו שאינו חוזר לעולם במובן החיובי של המילה, הופך את הקסם לממשות חיה והווה, כזו שאנשים המזדמנים אליה, חשים משהו חדש, שונה ובלתי ניתן להגדרה, אך בהחלט אותנטי ומוחשי.

אנו יוצרות פלטפורמה המאפשרת הגשמה ומימוש של רעיונות - גם כאלה הנראים בלתי אפשריים בעליל. זאת בזכות הניסיון המגוון והעשיר שלנו לצד צוות נדיר שנאסף סביבנו במשך השנים. מקבץ אנשים איכותיים, יצירתיים, אשר פריצת גבולות חשיבה היא להם אבן דרך ומערכת היחסים וסינרגיה ייחודים זו בעבודה המשותפת מביאים כל עשייה – אירוע תוכן, אירוח, ופרויקט אומנותי לכדי בריאה חדשה.

אנו שמחות להוביל קווי תודעה חדשים בקרב לקוחותינו ושותפינו.

הערכים אשר גיבשנו לעצמינו ואשר מובילים אותנו ביומיום:
לחולל התרגשויות והתרחשויות, אושר פשוט ושמחת חיים.
ליצור חווית גילוי, התמרה והתפתחות, לגעת מעבר.
לאפשר שייכות מפגש וחיבור, רשת מהדהדת שלום.
להוות מקור לחשיבה יצירתיות, טבעית ואותנטית.
להיות אוצרות של אמנות השראה, הרמוניה, יופי, אהבה.

בית הראשונים סולי סולה כפלטפורמה להגשמת ומינוף חלומות

המונח שלום – PEACE , במובן הנרחב של המילה, מהווה עבורנו השראה רחבה של נועם, אסטטיקה, הרמוניה, חיבור בין אנשים, חיים לצד שמורת טבע בממשק הדוק ויומיומי, הינם בסיסי וחלק אינטגראלי מעשייתנו. ערכים כנחישות, התמדה, כבוד הדדי, קבלת השונה, קשב והקשבה כאבני דרך משמעותיות בשביל העשייה שלנו. במחשבה על דור העתיד כבסיס למנהיגות משפיעה, אנו מעודדות עשייה נרחבת אשר ממנפת דרך מחשבה חברתית גלובלית. מערכות יחסים חיוביות, אהבת הזולת, שיתוף פעולה ארוך טווח פותחים מרחב חדש לכל העוסקים במלאכה ולכל החולמים את החלום.

החזון והערכים המלווים את קבוצת סולי סולה משתקפים באופן הרמוני במגוון תחומי העשייה:

מתחם בית הראשונים - אירוח לאירועי בוטיק קטנים ואירועים עסקיים מהמובילים בארץ, כמו גם להפקות אמנות ותוכן ייחודי, הבאת מאסטרים מחו"ל, ובניית קונספטים חדשים למתחמים, למרחבי אירוח, ולמפגשי השראה.

מסעדה צמחונית חלבית כשרה – soul food , מסעות השראה והתפתחות אל פינות חמד בעולם.

הפקה ועריכה של מגזין האספנות SHE"'' , אשר נמכר במוזיאון תל אביב. ועוד צמרת רחבה של עשייה עם פירות משובחים לאניני טעם, כאלו המפצפצים בפה ומעוררים את החיוך לחיים הטובים.

שאפו לכל העוסקים במלאכה. הצוות של סולי סולה הוא מרקם אנושי מרגש. צוות יצירתי ורב כישרונות , מפתיע, מקצועי, ומאיר פנים. הדרייב המאפיין את הצוות הינו הרצון להתפתח, ללמוד, ולתרום בסביבה משפיעה וערכית, שמחה ומעוררת השראה.

צור קשר

Please leave this field empty.