אירועים פרטיים

ההתרגשות בשיאה, ואנחנו מחפשים מקום לחגוג עם אהובינו. השלב הבא הוא איתור המקום המתאים, יש לנו מבחר עצום של מקומות , ואנחנו מתלבטים. במה להתמקד? מה יתן לנו תחושה של בית? היכן באמת אנחנו רוצים לחגוג רגע מיוחד זה? האם בין פרדסים או אולי מול הים, או בעצם היום הטרנד הוא מבנה עתיק עם סיפור היסטורי, מה שבטוח והכי חשוב שיהיה מול נוף טבעי ואותנטי!

אנו בסולי סולה נותנים לכם פתרון להתלבטויות. מתחם בית הראשונים , בין הים לעמק, עם מרחבי דשא, ונוף שנלקח מגלויה, בלב שמורת הטבע ביתן אהרון נגשים לכם את החלום.

אירועים פרטיים במרכז - לחגוג באווירה של פעם : סולי סולה –בית הראשונים נחשב לאחד מפנינות הטבע היפות של עמק חפר, עצי איקליפטוס ענקיים, טרסות אבן לישיבה אלטרנטיבית ומבנה אבן צלבני  המשקיף ממערב אל הים התיכון וממזרח עד הרי השומרון שבאופק.

הפקת אירוע פרטי וסולידי בסולי סולה מתקיימות יד ביד עם בני הזוג , עם המשפחה, והחברים בתפירה מיוחדת של אופי האירוע עליו חלמתם. גם לאלו הנמצאים בחו"ל ויודעים שניתן לסמוך עלינו גם מרחוק.

אירועים פרטיים בשרון עושים בסולי סולה - מתחם "נוף העמק", משקיף על נוף ירוק ומדהים של עמק חפר , ולצידו המצפור הפתוח שבו אפשר לראות מדי ערב את השקיעה המדהימה.

גם כשנערכה אצלנו חתונה קטנה – הכי קטנה בארץ ( 7 איש, כולל נגן הסקסופון) נמצאה הפינה האינטימית שהתאימה לאירוע המכונן הזה, מספר המוזמנים לא תמיד מחייב מקום קטן, אצלנו במתחם בית הראשונים פינות החמד הם נוסחה לאירוע מושלם.

אירוע אינטימי

חתונת זהב/כסף

ימי הולדת

בר/בת מצווה

מקום ברית/בריתה