אירועי בוטיק

בית הראשונים - "סולי סולה " שוכנן בלב שמורת הטבע "ביתן אהרון" במבנה אבן עתיק ומרשים משנת 1870 בשטח כולל המשתרע על פני עשרות דונמים. השיטוט בין מרחבי המקום, בין עצי האיקליפטוס העתיקים המצלים על הרחבה הצפונית, טרסות האבן לצידו של הדק המערבי מהווים משב רוח מרענן  כבר מרגע הכניסה בשערי המתחם ועד לסוף יום הפעילות. המקום מעניק תחושת מרחב אבסולוטית. כרי הדשא הרחבים סביב אחוזת האבן –המדשאה קשתות האבן , חורשת החרוב  העבותה, וסדרת החלונות הצרפתיים המקבלים את פני הבאים נותנים אפשרויות בלתי מוגבלות להפקת קונספט עסקי מוביל.

את פינות הישיבה האלטרנטיביות אפשר למקם בסמוך לכל אחד מהמתחמים, ליצור פינות ישיבה שקטות ופסטורליות, או להשתמש בהן כמרחב מזמין לקבוצות עבודה אינטימיות ואפקטיביות.

מקום לאירועי בוטיק

שלל האלמנטים העיצוביים, ממבחר האוסף של בית סולי סולה, בשילוב הטבע הסובב ושורת עציצי התבלין  יוצרים אירוע בוטיק מושלם,זאת תוך היכולת ליצירת פרטיות והפרדה נוחה בין שלבי האירוע השונים: קבלת פנים, ישיבה ודיונים, חדרי פיצול, מיקום האירוח הקולינרי וחגיגתHAPPT HOUR   משובחת, מפתיעה ומפנקת.

מתחם סולי סולה ממוקם על הגבעה הגבוהה בעמק חפר, עובדה התורמת לטמפרטורה נמוכה ונוחה יחסית במרחבים החיצוניים גם בחודשי הקיץ החמים. בריזה מהים אינה בגדר פנטזיה גם בחודשי יוני ויולי.אירועי בוטיק

אם אתם מחפשים מקום לאירוע בוטיק, מתחם סולי סולה הוא המקום המושלם עבורכם. אירועי בוטיק דורשים אווירה ייחודית, אווירה פסטורלית השטומנת בחובה אנרגיות חיוביות ותחושות מיוחדות של חופש ושקט המאפשר יצירה ממוקדת. הנוף הפתוח, האוויר, העצים, המיקום, החורשות, הטבע, הדשא ומסלעות התבלינים- הם המרכיבים אשר יהפכו וישדרגו את האירוע שלכם מאירוע נחמד וחביב לאירוע מדהים ובלתי נשכח. כאשר בוחרים מקום לאירוע בוטיק יש משמעות לבחירת את הלוקיישן המושלם. ניתן להתפשר על המרכיבים האחרים, אך ידוע כי למיקום יש חשיבות עליונה. מתחם סולי סלה מציע לכם מקום מרהיב ביופיו ומיקום נגיש וקרוב מצפון ומדרום.  ידוע לנו עד כמה האירוע הקרוב חשוב לכם, וכמה אתם משקיעים בו מחשבה ויצירתיות. אנו יודעים לעשות את המיטב, זוהי מומחיותנו,  למקסם עבורכם את ההזדמנות וההשקעה ולהבטיח לכם אירוח מושלם באחד המקומות היפים בארץ.

 

 

לאירוע מושלם צרו קשר עוד היום

אירוע עיסקי

Please leave this field empty.