אירועי חברה בשרון

אירועי חברה הפכו לנפוצים מאוד בשנים האחרונות, בעלי החברות מבינים שהנכס הגדול ביותר שיש בידם הוא לא הטכנולוגיה, לא המשרדים המעצבים ולא המוצר הסופי. אלו הם רק תוצרים של הון אנושי מובחר. אותם עובדים המגיעים לעבודה בכל בוקר במסירות ומשקיעים את כל יכולתם על מנת להפוך את העסק למצליח ומשגשג יותר, העובדים הממנפים את כישוריהם וכישרונם על מנת שהחברה תצעד קדימה, יודו לכם על יום מרחיב חשיבה ופותח מחשבה יצירתית אשר מתקיים בלב שמורת טבע מאובזרת ומפנקת. הצוות מאיר הפנים, מכונת האספרסו המהביל ופינות הישיבה הפסטורליות מהווים מסגרת נינוחה ונעימה לבילוי של יום.

כאשר אתם בוחרים מקום לאירועי חברה, חשוב לקחת בחשבון כי יש צורך במחשבה ומקוריות  אשר תוביל אתכם למקום מתאים ומושלם, אנחנו בסולי סולה רוצים להציע לכם מקום פסטורלי ומרגש שבו תוכלו להגיד לעובדים שלכם מילה אחת אך מיוחדת- תודה. אירועי חברה בשרון מקיימים ועורכים רק במקום אחד- בית הראשונים מתחם סולי סולה. פינת חמד עיצובית זו נמצאת במרכז הארץ ונגישה בצורה מפתיעה.

אירועים לחברות

TOGHTHER EVERYONE ACHIEVES MORE – TEAM

·         קבוצה מצליחה פועמת בלב אחד.

·         עבודת צוות משמע לעבוד יחד, גם כשכל אחד עובד לחוד, כשההרמוניה והסנכרון הם מעבר לחלל וזמן ההצלחה מובטחת.

·         עבודה משותפת במרחב מעורר השראה היא "הדלק" המאפשר לאנשים רגילים להגיע לתוצאות בלתי רגילות, על אחת כמה וכמה לאנשים יוצאי דופן, להגיע לתוצאות יוצאות מן הכלל.

בעולם הדינאמי של היום בו האתגרים מורכבים יותר ומחייבים התמחויות בידע מגוון – עבודת הצוות חיונית ומתאפשרת בקלות בתנאים המתאימים.

עבודת הצוות חשובה מאוד גם על מנת להפיק ערך מוסף גדול יותר מכל אחד כפרט בקבוצה.

אולם נוף העמק8

 

משלמדה קבוצה עבודת צוות לשמה, זכתה לחוות התעלות הרוח וטעימה מרוממת מהאחווה היסודית של כל משפחת האדם.

"תוצרי הלוואי" בדרך עבודה אינטראקטיבית ומסונכרנת זו הינם: מסיפוק בעשייה, אושר בחוויה והצלחה גדולה במימוש החזון. מתחת בית הראשונים, פנינה טובלת בירוק, מעודדת ומאפשרת חיבורים מיוחדים בין חברי צוות ומנהלים, כל פרט ממקסם את יכולותיו וכישרונו, בא לידי ביטוי, וחובר לקבוצה ולחברי הצוות באופן הרמוני ומגבש.

השילוב הנדיר של מרחב מאובזר, צוות מקצועי, ותחושה בייתית בלב שמורת טבע, משמשות כאוצר נדיר שכדאי לכל חברה לממשו ושימשיך ויהדהד את  החיוניות היצירתיות והנביעה לתוך ימי השגרה.

לאירוע מושלם צרו קשר עוד היום

אירוע עיסקי

Please leave this field empty.