אירועי קד"מ והשקות

ידוע היום שמותג חזק אשר מופיע ומתפרסם במקום אשר לכשעצמו מהווה מותג חזק ומצליח מניב פירות של פרסום והדהוד חיובי לתודעת הציבור. אנו בסולי סולה מאמינים שהמוצר שלכם או החברה שלכם כמותג מוביל, תפיק תועלת מירבית ומיוחדת מקיום האירוע במתחם בית הראשונים. עם החיבור נוצרת במיידי קפיצה שיווקית ומיצובית התואמת למיתוג הגבוה המאפיין את החברה. חשוב לנו ומובנת האחריות והחשיבות של קיום אירועי קד"מ של חברות. אנו בסולי סולה מתמחים באירוח אירועי קד"מ החברות הגדלות במשק ומשמשים פלטפורמה מכבדת וממנפת הצלחה.

מקום לאירועי השקה

מיקומו הנוח של המתחם בין כביש 2 לכביש 4 ובסמוך לכביש 6 מאפשר לנו לערוך את אירועי הקד"מ של כל החברות ללא קשר למיקומם הגיאוגרפי . מרחבי המקום, מאפשרים את כל סוגי אירועי הקד"מ ואת מילוי כל הצרכים של החברה, או חברת ההפקות המלווה. חברות ההפקה המובילות במשק בוחרות את מתחם בית הראשונים כנקודת זינוק רעננה וייחודית למינוף וקיום אירוע קד"ם מוצלח המותיר רושם רב ומדובר לאורך זמן. אין זה עוד אירוע קדם רגיל, כי אם מפגש פורץ גבולות תודעה.

מקום לאירועי קד"מ

אנו בסולי סולה נעמיד לרשותכם את מנהלי הפקה שלנו  שבידם נסיון של שנים בהפקת אירועי קד"מ. אנחנו בסולי סולה יודעים כי הקמה ותפעול של אירועים מסוג זה מחייבים מקצועיות רבה וצוות מיומן ומאיר פנים, המגיב בגמישות וביצירתיות לכל בלת"ם ומאפשר נועם והתנהלות שמחה באירוע חשוב כל כך. מנהלי האירועים בסולי סולה עתירי נסיון רב באירועים שכאלו, עובדים בתואם מלא לרוח הארגון, ולהצלחת המטרה.  אנו מקפידים על כל הפרטים הקטנים כגדולים ומוודאים שהאירוע שלכם יגשים את החזון, יפתח ציר תודעה מוביל הפותח דלתות חדשות להצלחה, מעל ומעבר לכל ציפיה.

 

לאירוע מושלם צרו קשר עוד היום

אירוע עיסקי

Please leave this field empty.