אירועי תוכן

אירועי תוכן ואירועי קונספט בסולי סולה – להתרגש בכל רגע

 

מתחם סולי סולה – בית הראשונים בביתן אהרון הוא מקום נפלא לערוך בו אירועי תוכן ייחודיים, אירועי קונספט או אירועי השקה. המקום מציע אווירה מיוחדת, נוף עוצר נשימה, טבע ירוק ופורח וחוויה גדולה ובלתי נשכחת הן עבור האורחים והחוגגים. בשנים האחרונות, אירועי התוכן והקונספט תפסו תאוצה אדירה ואין מקום מתאים יותר ממתחם סולי סולה לקיים בו אירועים מסוג זה.

ניתן לדוגמא את הבחירה המוצלחת של הטכניון אשר בחר בטוב טעם לקיים את אירוע הדגל שלו – "שולחנות עגולים" במתחם בית הראשונים, בו חנכו גדולי המנהלים במשק מוחות חדשים של מנהלים צעירים.

בעלות המקום מנגישות אירועי אומנות, וידאו ארט ותוכן מעורר השראה. ובין היתר עורכות את הסדרה המדוברת של ערבי COLLABORATION כל ערב תפור במיוחד על פי נושא ומנגיש תוכן איכותי, LIVE MUSIC ומייצגי אמנות חדשנית ומרתקת.

 

אירועי התוכן והקונספט יכולים לכלול גם סדנאות ופעילויות שונות שונות בהתאם למטרות המפגש ואוכלוסיית היעד, למשל משחקי חשיבה מאתגרים למנהלים, משחקי הרפתקאות מרתקים בשמורת הטבע, סיורים מודרכים והרצאות מעוררות עניין והשראה בתחומים שונים, כולל החדשניים והטרנדים ביותר – על חשיבות שייקים בריאות ומזונות- על,  מדעי האושר, סדנת 'משחקי ילדות', פעילות המחברת מחדש אל הטבע ואל טבענו הפנימי ועוד פעילויות ואטרקציות שיוציאו אתכם לכמה שעות "מהקופסא" ומהטלפון הנייד או מסך הטלוויזיה ויאתגרו אתכם להפעיל את הראש ולפתוח את הלב.

אירועי הקונספט נתפרים במיוחד על פי הצורך של הלקוח, אותו סולי סולה מאבחנת ובונה במומחיות רבה מתוך נסיונה העשיר בתחום הפקות התוכן והאומנות. מפגשים אלו, מתאימים לכולם (עובדים ומנהלים, זוגות ואנשים פרטיים) מתוך שהם מאפשרים חוויה מעוררת השראה ומרחיבת תודעה המשפיעה באופן ישיר וחיובי על שגרת היומיום.

מלבד הכישרון הרב הבא לידי ביטוי בבנייה ואיתור סדנאות ייחודיות חשוב לציין כי חלק בלתי נפרד מאירועים אלו, הינה האווירה הייחודית של מתחם בית הראשונים. מדובר בפעילויות שערך מוסף משמעותי הינו קרבה והנגישות אל הטבע לצד אבזור טכנולוגי ברמה גבוהה. קריטריונים  מחוללים להצלחה.

גם לכם, הלמודים ניסיון המכירים מקומות האירוח המובילים בארץ יתפעמו מחדש לפגוש ולבחור במתחם האירועים של סולי סולה המקום המושלם עבור אירוע תוכן וקונספט. הזדמנות לצאת מהקופסא ולאפשר לעצמכם להנות מחוויה מלאה בהשראה ובאווירה אחרת.

לאירוע מושלם צרו קשר עוד היום

אירוע עיסקי

Please leave this field empty.