מקום לאירוע אינטימי

אירוע אינטימי – לחגוג רק עם האנשים הקרובים

מורכב מאוד למצוא מקום המתאים לאירוע אינטימי. כזה המוכן לארח גם מספר אורחים מצומצם.

בשנים האחרונות, כעל מנת לחגוג בטבע מוצאים את עצמם הרבה זוגות / משפחות מחויבים לאירועים מפוארים וחסרי פרופורציות אשר קצת משכיחים מאיתנו את המטרה העיקרית של היום המיוחד.

אירוע אמיתי לא אמור להיות אירוע בו צונחות אטרקציות מהשמיים או שמטר זיקוקים ופירוטכניקה גונבים בו את ההצגה. סף הגירוי בתרבות המודרנית עלה אך היום הטרנד הוא לחזור אל הלב. אירוע הנועד לחגוג את אהבתם של שני אנשים, או את הרגש העמוק שאיש רוצה להפתיע את זוגתו לכבוד יום הולדת הארבעים, או  חגיגה אינטימית לכבוד חתונת הזהב.

זוג אשר שהחליטו שרצונם הוא לבלות את שארית חייהם האחד עם השנייה. בדיוק לשם כך, אנחנו בס עם החברים הקרובים ביותר. אנו בסולי סולה, בדיוק בהתאמה, מאפשרים לכם חגיגה אמיתית. כזו שבה תוכלו לחגוג רק עם האנשים שאתם באמת מרגישים אליהם קירבה מיוחדת והכל במיקום מופלא בלב שמורת טבע, במרכז הארץ ובנגישות גבוהה.  קולינריה משובחת ושירות מקצועי איכותי ומפנק.

מקום לאירוע אינטימי

אירוע אינטימי – ליהנות מהצלילים של הטבע

 

אחד המרכיבים החשובים ביותר באירוע אינטימי הוא כמובן בחירת המקום המיוחד והמתאים ביותר. אפשר לחגוג אירוע במקום סגור כמו כולם, ואכן, ברוב המקרים צריכים להתפשר משום שאירוע אינטימי בטבע הוא פריבילגיה חדשה שאנו בסולי סולה מנגישים אותה. במתחם בית הראשונים רחב הידיים מספר מרחבי אירוח. ניתן לחגוג בטבע ולהתמזג עם הים, העצים והבריזה הנעימה. אנחנו בסולי סולה רוצים להציע לכם, את מה שמתוך הניסיון שלנו, הפך להיות הדבר האיכותי והמבוקש ביותר היום – אינטימיות, קרבה אל הטבע באופן המאפשר ליהנות מהצלילים של הטבע מרשרוש עלי האיקליפטוס, מצחוק הילדים. הניגון שפותח אזנים ולב. החוויה היוצאת דופן הזו נשארת איתנו לאורך זמן. הטבע למעשה מנגן לנו כל הזמן צלילים נעימים ומרגשים וכשזה מתחבר ליום בו בחרנו לחגוג זוהי חוויה לכל החיים.

נסו לדמיין את עצמכם צועדים יד ביד שברקע רשרוש העלים ונועם הרוח נושבת קליל, ומובילה את ניחוח פריחת הפרדסים קרוב קרוב. העלים על העצים רוקדים משמחה, הכחול של הים נראה מרחוק, צלילים מיוחדים, ואווירה פסטורלית ומרגשת  אשר משיבה לנו את ההזדמנות להקשיב לפעימות הלב. מוסיקה אמיתית.

אירוע אינטימי

 

לאירוע מושלם צרו קשר עוד היום

אירוע פרטי

Please leave this field empty.