אירוע פרידה

כל סיום – הוא התחלה חדשה

כשמדובר בעסק שלכם, ניתן תמיד לציין הישגים משמעותיים לצד אירועים מרגשים. בכל אירוע, ההתרגשות רבה, אולם כאשר מגיע הרגע להיפרד מעובד או מנהל – הרי שאז מדובר על התרגשות גדולה שלא דומה להתרגשות אחרת. בני האדם – החומר האנושי בעסק שלכם, הוא המשמעותי והחשוב ביותר, ובוודאי גם אתם, מודעים לכך שלעתים, מסיבות כאלו ואחרות מגיע הרגע להיפרד. בחיפושכם אחר מקום לערב פרידה, אתם רוצים למצוא מקום מרהיב, שיחתום את החוויה של העובד ואת תקופת העבודה המשותפת על הצד הטוב ביותר.

 

מקום למסיבת פרידה – חותמים באקורד מלודי

כאשר עורכים מסיבה כזו לעובד שסיים את תפקידו בחברה, מדובר על עובד משמעותי שתרם מהידע ומהזמן שלו למינוף העסק שלכם. באירוע שכזה, אתם רוצים להבטיח כי האירוע יופק על הצד הטוב ביותר, במקום בעל נראות ייצוגית ומושלמת. מעבר לכך, המשאלה שלכם היא לחגוג בנוף שיהיה שונה ככל הניתן מנוף המשרד, רעש המכוניות, הצופרים וקצב העיר המהיר. ב"סולי סולה" מזמינים אתכם לחגיגה בוטיקית ייחודית, שתבטיח לעובד שלכם מסיבת פרידה ייחודית, שתשאיר טעם משובח.

אירוע פרידה

תמיד ביחד, גם כשנפרדים

לא חשוב אם מדובר על ערב פרידה ממנהל, או על ערב פרידה מעובד – בתור מנהלים בחברה, אתם רוצים להפיק אירוע מקצועי שיעביר חוויה נפלאה ובלתי נשכחת לכל האורחים. לצד מתחמי האירועים השונים המציעים חוויה המבוססת על טרנדים מודרניים ופירוטכניקה טכנולוגית, אצלנו ב"סולי סולה" החוויה משלבת זיקה לטבע מרענן, אותנטיות והרמוניה. בעוד שמתחמי אירועים אחרים שוכרים שירותים חיצוניים על מנת לזכות בתפאורה מחמיאה לאירוע, אנו מציעים לכם להנות מתפאורה מנצחת שקיבלנו במתנה מהטבע: מרחבי אינסוף ירוקים, ואוויר צח.

 

למה דווקא "סולי סולה"?

מרבית האירועים הנחגגים הינם אירועים אותם חוגגים רק פעם אחת. לפעם הזו, בה האירוע נחגג, אין הזדמנות שנייה. המשמעות היא שעליכם ליצור שידוך מושלם בין מקום בעל נראות מנצחת, שיהיה לכם בית מארח לאירוע, ובין צוות מקצועי וקשוב שיוכל לאתר את הצרכים שלכם, לתת מענה לבקשותיכם, ובעיקר להגשים את החלומות שלכם בנוגע לאירוע. ערב הפרידה שתחגגו בסולי סולה הוא גם שריקת פתיחה להתחלה חדשה מלאה בהשראה. בואו לחגוג אותה איתנו!

 

לפרטים נוספים ושריון מקום השאירו לנו הודעה או חייגו: 09-8665662

Please leave this field empty.

נשלח ב בלוג

פייסבוק