חדרי ישיבות

ישיבה עסקית באווירה כפרית

לוח הזמנים של חברות קטנות ועד ארגונים גדולים, הינו לוח זמנים צפוף וגדוש למדי, שחלק בלתי נפרד ממנו הוא ישיבות עסקיות. מרבית הישיבות העסקיות נערכות אצלכם, בבית העסק, או לחילופין במשרדם של הקולגות או הלקוחות שלכם. את הישיבה העסקית הבאה שאתם מארחים, תוכלו לעשות קצת אחרת, וכך להציב סטנדרט חדש של ישיבות עסקיות. "סולי סולה", מתחם האירועים הכפרי בביתן אהרון, מזמין אתכם לערוך ישיבה עסקית משודרגת.

 

מחפשים חדר ישיבות להשכרה? ברוכים הבאים ל"סולי סולה"!

החלטתם לזנוח את חדר הישיבות המסורתי לטובת אפשרות אלטרנטיבית? "סולי סולה" שמחים להציע לכם את חדר הישיבות האידיאלי עבורכם. תשכחו מכל מה שהכרתם! אנו מזמינים אתכם לחוות, להתרגש ולהפוך את הישיבה העסקית שלכם ליום שתוכלו להפיק ממנו הרבה יותר עם תוצרים מפתיעים וייחודיים. אנו מציעים לכם אולם הרצאות סגור שיכול לשמש אתכם בימי החורף, לצד מרחב פתוח תחת כיפת השמיים אל מול נוף מוריק, אוויר צלול וציוץ ציפורים.

חדר ישיבות להשכרהחדרי ישיבות

ישיבה עסקית בניחוח כפרי למינוף ההצלחה שלכם

המון פעמים מטרת הישיבות שלכם היא לנסות ולמנף את העסק שלכם. לצד הישיבות הנערכות עם צוות העובדים שלכם, ישנן ישיבות הנערכות בפורמט של פגישות עבודה, הנערכות עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים, לצד קולגות שאיתם אתם עתידים לרקום שיתוף פעולה. בעת שתארחו את הישיבה שלכם מחוץ למשרד, בנוף כפרי, שלו ומזמין, עם ארוחות מרגשות של מטבח הבית שלנו אתם מכשירים את הקרקע לפגישה מוצלחת שיכולה להניב לכם תוצאות נפלאות. אין שני לרושם ראשוני, והרי שהרושם שתשאירו כאן, הוא רושם שיאיר אתכם באור חיובי ומחמיא.

 

למה סולי סולה?

נוף המשרד מוכר לכם, השיגרה קבועה וחדר הישיבות שלכם רוצה גם הוא פסק זמן. אצלנו, ב"סולי סולה", אתם מוזמנים להפוך את הישיבה העסקית שלכם להרבה מעבר ליום עבודה שיגרתי. אנו שמחים להציע חוויה שונה ואיכותית, אירוח נפלא ולבבי וצוות שיעמוד לרשותכם לכל אורך האירוע. השידוך הנפלא שלנו בין שירות ומקצועיות, לא מפסיק להוליד דברים טובים ולזרוע הרמוניה והצלחה בכל אירוע שאנו עורכים. הצטרפו גם אתם!

השכרת חדר ישיבותחדר ישיבות להשכרה

לאירוע מושלם צרו קשר עוד היום

אירוע עיסקי

Please leave this field empty.