חתונה בטבע בשרון

שוברים את הכוס בחתונה קסומה בטבע

חלמתם תמיד על הפקת חתונה בטבע? עם "סולי סולה" – כל חלום באירוע החתונה שלכם בר מימוש. אנו מזמינים אתכם, זוגות נרגשים, לחגוג את טקס האהבה הייחודי שלכם איתנו. בעוד מתחמי אירועים שונים מציעים לכם מניפה של נפלאות הטכנולוגיה, אנו מציעים לכם את הטבע הגולמי כפי שהוא. אנו מעמידים לרשותכם את אור הכוכבים, את הרוח המלטפת ואת האוויר הצח הממלא את נשמתכם בטוהר ואהבה. החתונה שלכם הינה אירוע חד פעמי, ועל כן צריך לחגוג אותה כאירוע חד פעמי.

 

חתונות בטבע – למה זה כדאי?

אין דבר יותר טבעי וטהור מאהבה של בני זוג העומדים תחת החופה. ברגע שכזה, המון זוגות מבקשים להתחבר לכמה שיותר אלמנטים של טבע וטוהר. ב"סולי סולה", אנו מאפשרים לכם לקיים את טקס האהבה שלכם הכי קרוב שרק אפשר לטבע. כשבני המשפחה והחברים שלכם מסביבכם, אתם זוכים לחלוק איתם אהבה, ולהתקדש בברית הנישואין אל מול מרחבים פתוחים המרחיבים את הגוף והנשמה.

חתונה בטבע בשרון חתונה בטבע

חוגגים באיזור השרון

ביום החג המיוחד שלכם, כל האורחים מתקבצים ביחד לחלוק איתכם אהבה ולהתרגש איתכם ביחד. אתם בחרתם באיזור השרון הודות לאיכויות הרבות שלו – החל מהנראות יוצאת הדופן המאפשרת לכם לצפות למרחבים של פריחה, ועד האפשרות להנות מתחושה של כפר ולהתנתק מהאורבניות. יחד עם זאת, חשוב לציין כי חתונה בטבע בשרון, מעניקה לכם גם יתרון גיאוגרפי, שכן הגישה אל איזור השרון נוחה מכל איזור בארץ – גם מאחר ומדובר בנקודה מרכזית, וגם כי ישנן דרכים רבות המובילות אל איזור זה.

מקום לחתונה בטבע

למה דווקא סולי סולה?

אנחנו מזמינים אתכם להעניק לנו את חומרי הגלם איתם תרצו לעבוד, ואנחנו נהפוך אותם למטעמים של ממש. החתונה שלכם הינה אירוע שתחגגו רק פעם אחת, ועל כן אנו רואים בזאת אחריות רבה להפיק עבורכם אירוע שיחרט בלבכם. הניסיון שלנו הינו ניסיון ביצירת קשרים עם אנשים, ובעזרת הקשבה, הבנה ואהבת אדם, אנו מצליחים להגשים חלומות ולהפוך כל משאלה בלבכם לאלמנט מוביל באירוע שלכם. אם אתם מחפשים מקום לחתונה בטבע, אתם מחפשים "סולי סולה".

לאירוע מושלם צרו קשר עוד היום

אירוע פרטי

Please leave this field empty.