מקום ליום הולדת 50

יום הולדת 50 – רק פעם בחיים

יום הולדת יש רק פעם בשנה, אבל יום הולדת 50 יש רק פעם אחת בחיים. גיל 50 עבור החוגגים אותו הוא גיל מיוחד, המסמל תחנה משמעותית בחיים. עבור הילדים של החוגג או החוגגת, מדובר גם כן ביום הולדת מיוחד ויוצא דופן, שזכה לא פעם לכינוי: יום הולדת היובל. אם כן, חגיגה שכזו צריך לחגוג כיאה לחגיגות יובל, ולהעניק מימדים של התרגשות יוצאת דופן. "סולי סולה", מתחם האירועים בביתן אהרון, מזמין אתכם ואת האורחים היקרים לכם, לחגוג יום הולדת 50 לאבא או אמא באווירה כפרית ומרעננת.

מקום ליום הולדת 50 חגיגת יום הולדת 50

מקום ליום הולדת 50 – מקום לחגיגות היובל

החלטתם להפיק בעצמכם את חגיגת יום ההולדת, כך שעליכם עכשיו לחפש מקום ליום הולדת 50 לאבא. אנחנו מציעים לכם מתחם שונה בנוף מתחמי האירועים, המעניק משב רוח שונה, מרענן וייחודי באירועים. בחגיגת יום הולדת 50, רוצים להיות בטוחים כי חוגגים על הצד הטוב ביותר, ושטעם החגיגות יהיה טעם מתוק. אנו מזמינים אתכם לחגיגה ססגונית תחת כיפת השמיים או במתחם סגור לבחירתכם, שתהפוך את אירוע יום ההולדת של אבא לאירוע בוטיקי מוקפד ונעים.

 

אתם חולמים, אנחנו מגשימים

על פי הצורך האישי שלכם, נתאים לכם אירוע קסום והרמוני, המתאים בדיוק למידות שלכם. נערוך את האירוע על פי כמות המוזמנים, העונה שבה נערך האירוע ועל כן להתאים לכם מתחם בהתאם, או האווירה שתירצו ליצור. אנחנו מתחייבים להפיק לכם אירוע אינטימי שיוכתר בהצלחה. אם אתם מחפשים מקום ליום הולדת 50 לאמא, באווירה כפרית ומוריקה – "סולי סולה".

 

למה סולי סולה?

המשאלה שלנו ב"סולי סולה" הוא לא להיות דומים לשאר, אלא להעניק גוונים הייחודים רק לנו. בעולם בו יש סגידה לאורבניות ומודרנה, אנו מבקשים להיות פנינה כפרית לאירועים, לאלו המבקשים לחגוג אירועים משמחים בחיבור לטבע, לפשטות ולהרמוניה המלכדת את כולם. אנו מאמינים כי לכם ולאורחים שלכם ביום האירוע, מגיע הטוב ביותר, ועל כן בחרנו בקפידה את הצוות שלנו, על מנת להבטיח חוויה אידיאלית של שירות המתבססת על יחסי אנוש מעולים והקשבה.

 

מקום לחתונת הזהב

לאירוע מושלם צרו קשר עוד היום

אירוע פרטי

Please leave this field empty.