מקום לימי גיבוש לחברות

ימי גיבוש לחברות: מתחם הכנסים סולי סולה הוא מתחם האירועים והכנסים יחיד במינו המארח באופן תדיר אורחים מהארץ ומחוץ.

 

מתחם אשר יושב בלב אחת משמורת הטבע היפות בארץ ומשקיף על מימי הים התיכון ממערב ועד הרי שומרון שבמזרח. מפתח נוף עוצר נשימה המהווה לא בכדי מוקד משיכה למאות מטיילים המגיעים מדי שבוע לפינת נחמד לנשום נשימה המרחיבה לב וריאות בנקודה גבוהה מרשימה ונגישה במיוחד. המשמשת ומאפרת כל פעילות של ימי גיבוש וכיף לחברות.

 

הקרבה שלנו לחוף הים  ולאזור הפרדסים של עמק חפר נותנים מגוון אפשריות לקיום ימי גיבוש לחברות וארגונים.

 

מתחם האירוח "נוף העמק" משמש אף הוא מרחב לכל אירועי הגיבוש והכיף של חברות ומאפשר להביא ולבנות בו את כל פעילות התוכן המתאימה לאירועים אלו. כמו אולם נוף העמק, כך גם שאר מתחמי האירוח במקום – אולם הגלריה, מתחם הקשתות, אולם הבית, בית הקשתות מאפשרים לכל חברה או ארגון, בכל כמות עובדים שהיא לערוך אצלנו ימי גיבוש או ימי כיף לחברות.

מקום לימי חברה

אנו בסולי סולה, עם הניסיון העשיר שלנו, ברשותנו כל הידע והכלים לתת לכם חוויה של אירוח בלתי נשכחת, אשר במסגרתה נעניק לכם  את כל היעד, המידע, האפשרויות והרעיונות / קונספטים שבאמתחתנו על מנת להפיק לכם יום גיבוש לחברה או הפקה עבור העובדים שלכם בהתאמה לכל מסגרת של תקציב . בכך אנו מתמחים.
מתחם בית הראשונים – סולי סולה – מקום נפלא לערוך בו ימי גיבוש או ימי כיף לקבוצות קטנות, אירועי תוכן  ואמנות הזוכים להדים בארץ ובעולם, לקח על עצמו להפיח רוח חיים מחודשת במבנה האבן ההיסטורי ולהפיק אירועי תוכן ייחודיים.
מתחם האירוח מהווה הזדמנות פז נגישה וקרובה ממש להעניק לעובדים שלכם, המגיעים לעבודה בהתמדה ובמסירות בכל בוקר זריקה של חיוניות והתחדשות בעוד הם משקיעים את מיטב מרצם בעבודה, מקדמים את החברה שלכם קדימה ועכשיו הגיע הזמן להגיד להם תודה ולגבש אותם ליחידה אחת גדולה וחזקה.

גיבוש לחברותמקום לימי כיף לקבוצות

 

ימי כיף וימי גיבוש לחברות, העלאת רף המוטיבציה, מתכון נפלא המתרחש בטבע, באוויר הפתוח וליד הים מה שבהחלט תורם לאווירה ולתחושות החיוביות.
הקסם של ימי כיף או ימי גיבוש מוצלחים מביאים עימם אווירה חיובית ובונה שותפות להצלחה העסקית של החברה. קשר שנוצר בין העובדים לעובדים האחרים, בין המנהלים לעובדים ובין מרצי הפעילות לכלל המשתפים יוצר ערכים מוספים המורגשים היטב לאחר מכן בחיי היומיום ובעבודה.

 

הטבע תומך ביופיו, עצי איקליפטוס מרשימים מעניקים מצילם, משטח דשא רחב וירוק, כחול הים באופק, חורשות עצים מרהיבות, ניחוח פרדסים כמו צלילה לגלויה אמיתית יוצרים אווירה מושלמת לאירוע. ההון האנושי – העובדים היקרים שלכם הינם למעשה העוצמה שלכם כמנהלים ו/או בעלי החברה. הם אלו היכולים לקחת אתכם קדימה להצלחה או להשיב אתכם אחורה לנקודת ההתחלה.

 

ימי הגיבוש והכיף שאתם מארגנים להם יכולים לעשות את ההבדל העצום בין עובדים מאושרים, מוטיבציונים ופרודוקטיבים לבין עובדים מתוסכלים המשפיעים על האווירה וההצלחה העסקית. אל תתפשרו על פחות מהמיקום הטוב והמתאים ביותר לקיום ימי הגיבושו, העובדים ירגישו את ההשקעה בהם אשר תשוב במחוייבות ואכפתיות  אשר תוביל את החברה להצלחה משמעותית שגשוג ושפע.

לאירוע מושלם צרו קשר עוד היום

אירוע עיסקי

Please leave this field empty.