מקום כפרי לאירועים

המקום המושלם לחגיגת אירוע כפרי

כשחוגגים אירוע, זוכים בעיקר להתרגש. המון פעמים חוגגים אירועים על מנת לסמל שיא: כשמדובר  על אירוע עסקי, הרי שחגיגת האירוע מסמלת שיא מקצועי, ודומה הדבר בסקטור האירועים הפרטיים, כאשר השיא הוא אהבה גדולה. התרגשות ואהבה הם היסודות עליהם אנו מבססים את האירועים שלנו ב"סולי סולה", ובמידה רבה אבן הפינה שהביאה אותנו להקים את המתחם המרהיב שלנו באווירה הכפרית הייחודית. כעת, בעת שאתם מחפשים מקום לארח את האירוע שלכם, אנו מזמינים אתכם לגלוש אל עבר חוויה יוצאת דופן, המתחילה באירוע, אך לא מסתיימת בו. האירועים שלנו מגלמים בתוכם אלמנטים של חיבור, נתינה, דינאמיות והגשמת חלומות.

מקום כפרי לאירועים מקום כפרי

מקום לאירוע כפרי – ברוכים הבאים לסולי סולה

לצד המתחמים המוסרים דרישת שלום מהמודרנה, אנחנו דווקא מבקשים להעניק משב רוח שונה בנוף המוכר והצפוי של מתחמי האירועים. האירועים אצלנו ב"סולי סולה" הם אירועים בסגנון כפרי, המעניקים לכם אתנחתא ופסק זמן מהנוף האורבני. האירועים אצלנו, בביתן אהרון, בעלי זיקה ישירה לטבע – תוך שאתם נהנים מנופים מוריקים, אוויר צלול ומרחבים פתוחים הממלאים את הנשמה. באירועים שלנו אנו מבקשים לתת קצת יותר, לגעת במעבר ולהנגיש אלמנטים של הרמוניה ואהבה. הצטרפו אלינו לאירוע שהוא חגיגה גדולה, ובעיקר מסע קסום.

 

אילו אירועים אנחנו חוגגים?

אנו שמחים לארח ב"סולי סולה" אירועי בוטיק אינטימיים, בעלי ניחוח כפרי. במתחם שלנו אנו חוגגים את מיטב האירועים העסקיים והפרטיים, כך שבחיפושכם אחר מקומות לאירוע כפרי – הגעתם אל המקום הנכון. חתונות זהב וכסף, אירועי מצווה, ימי הולדת ואירועי ברית ובריתה, לצד אירועי חברה, כנסים, סדנאות ואירועי קד"מ – את כל אלו אנו מפיקים בשמחת חיים, תשוקה בלתי נגמרת לעשייה ואנשים, ואותנטיות הנוכחת בכל פרט ופרט.

 

למה סולי סולה?

בעת שאתם בוחרים מקום לחגוג בו את האירוע שלכם, אתם גם בוחרים את הצוות שיעמול על האירוע שלכם. אנחנו, ב"סולי סולה", מתגאים בחומר אנושי משובח, המורכב מצוות כישרוני ומלא תשוקה. מהרגע בו אתם מפקידים בידינו את האירוע שלכם, אנו משקיעים את הידע, היצירתיות והחזון שלנו על מנת להגשים לכם את חלום האירוע שלכם.

מקום לאירועים כפריים

 

 

לאירוע מושלם צרו קשר עוד היום

אירוע פרטי

Please leave this field empty.