מקום לבר/בת מצווה

מקום לבר/בת מצווה: אנחנו בסולי סולה  מתחייבים לכך שאת אירועי בר / בת המצווה שלכם אף אחד לא ישכח. האווירה המיוחדת ומבחר רחב של תכנים ייחודיים וספקים איכותיים שאנו מציעים לאירועי הבר/ת מצווה בשילוב הנוף המרהיב של עמק חפר,  כמו גם האוכל והשרות שלנו הופכים כל אירוע לחוויה מעוררת חושים ובלתי נשכחת. קונספט ייחודי, אירוע אינטימי משובב נפש ולב, תשורה – טקס הענק מתנות התבגרות מהאוהבים.

מקום לבר מצווה מקומות לבר מצווה

חידושים באירועי הבר/בת מצווה :

 

בשנים האחרונות הביקוש באירועי בר / בת מצווה הוא לאו דווקא מה שהיה מקובל באופן מסורתי בעבר. היום הילד/ה החוגגים מחפשים את השונה והמיוחד המתאים להם. אנחנו בסולי סולה מציעים מקום כשר לבר מצווה עם המון פינוקים מיוחדים ומפתיעים,

ובשילוב עם ההורים והילד/ה בונים אירוע מותאם אישית, חוויתי, מהנה מאתגר ומייצג את האופי הייחודי והכשרון האישי של כל נער/ה.

מקום לבת מצווה

מקום לבר או בת מצווה בשרון באווירה מיוחדת :

בר/בת המצווה הוא אירוע של פעם בחיים. אין מקום לטעויות או להתפשרויות ולכן חשוב לבחור את המקום האיכותי ביותר שמציע לכם את האווירה הפסטורלית ,הנעימה, הנגישה, שפה ממש קרוב.

הנערים המתבגרים והנערות המתבגרות של ימינו כבר לא מסתפקים באירוע בינוני או באירוע נחמד.

הם דורשים עבור עצמם את האירוע המיוחד ביותר, הם רוצים אירוע בלתי נשכח שלא יפסיקו לדבר עליו בכיתה עוד הרבה מאוד זמן ולהוביל טרנד חדש ומיוחד כמעצבי דעת הקהל של הדור החדש. בדיוק בשביל זה אנחנו בסולי סולה נמצאים כאן. אנו מציעים עבורכם אירוע ברמה אחרת, לוקיישן יוצא דופן שעושה חשק לחגיגה  אמיתית, אוכל טעים ובכמויות המתאימות, שירות מצוין של צוות מופלא וכמובן אירוע נהדר שהילדים עליו הילדים לא יפסיקו להודות.

החלטתם לקיים אירוע בת מצווה בשרון? מחפשים מקום לבר מצווה שיעשה לבן שלכם טוב על הנשמה? לא מוכנים להתפשר על אירוע סטנדרטי ומשעמם? אנו בסולי סולה מנוסים מאוד בתחום. אנו יודעים להגשים משאלות, להפוך את האירוע למיוחד, הנוף  ושמורת הטבע מספקים בדיוק את האנרגיות המתאימות ואנו דואגים לכל השאר. האירוע והבחירה המצוינת שעשיתם ישארו חקוקים בזיכרונכם עוד ימים רבים.

לאירוע מושלם צרו קשר עוד היום

אירוע פרטי

Please leave this field empty.