מקום להרמת כוסית

האביב בפתח, תחושת ההתחדשות רבה. הימים שלפני החגים תמיד מעלים בנו התרגשות מיוחדת, תחושת חגיגיות, נועם, ואווירה כללית  המסמלת עבורנו חופש, רגיעה, מפגשים חדשים שדחינו, פנאי לעשייה שנדחקת הצידה, אירועי תרבות, תוכן ואומנות, משפחתיות ועצירה לרגע של המרוץ. אנו כצרכנים מודרניים מחפשים 'חוויות רב תחומיות', השקה לערכי התרבות בדרכים יצירתיות ומגוונות, וחוויות הנוגעות בנו באופן ייחודי.

חברות וארגונים רבים נוהגים לערוך התכנסות לטקס הרמת כוסית וברכות לחג, לשם כך מחפשים לוקיישן מעניין לחגוג הזדמנות מתאימה ומשמחת, להדהד את הביחד, לקרב לבבות, לכנס את העובדים,לציין את ההצלחות, לפרוש את הפרספקטיבה והתכניות העתידיות תוך כדי יצירת חוויה נעימה לקראת החג הקרב ובא. חג כשמו כן הוא, כמחוג חוזר על עצמו, מועד בספירלת הזמן. מידי שנה כעונות השנה, כמחזור הלבנה וכפתח הפותח הזדמנויות לשדרוג ושינוי.

הרמת כוסית אינה לא עוד התקבצות רנדומאלית של אנשים, היא רגע מיוחד מאוד בו גם מאחלים לכולם שנה טובה, חג שמח הזדמנות מצוינת להודות לכולם על העבודה, על הלויאליות, על ההשקעה, ולחזק את תחושת השייכות ואת הביחד לאורך כל השנה.

מקום להרמת כוסית

מקום להרמת כוסית – מראש השנה, דרך פורים, חנוכה ועד פסח ושבועות

אנו הישראלים התברכנו בחגים רבים הנחגגים במהלך השנה. כל חג מייצר הזדמנות מיוחדת לשמחה והתחדשות, ללא קשר לחג הקודם או לחגים שיבואו אחריו. כל חג עם הזהות המיוחדת לו מביא ביקורים וערך מוסף. במתחם סולי סולה ניתן לערוך טקס הרמת כוסית לכל חג ולכל מאורע מיוחד, המתחם מתלבש בכל פעם מחדש לפי רוח החג, מתאים עצמו בעיצוב ובהשראה, ומאפשר תפירה ייחודית של חליפה לפי הזמנה.

במתחם שילוב של עתיק וישן, מתחם הקשתות לובש את היחודיות של עצמו, ושל החג לפיו נבנה העיצוב וסביבו נבנה הקונספט כולו. מתחם הקשתות מהוות מרכיב דומיננטי בתפאורה, ויש הבוחרים את מתחם נוף העמק החולש על שמורת הטבע של עמק חפר הפרושה כולה בפני האורחים הנרגשים. הזדמנות מצוינת להגיד תודה לאנשים שנמצאים אתכם לאורך כל השנה, לספר קצת על ההישגים ועל המטרות לשנה החדשה וכמובן ליהנות מאירוע אשר מופק ומותאם עבורכם באופן מושלם.

הרמת כוסית לפסח עם אליהו הנביא, הרמת כוסית לפורים עם מרדכי ואסתר, הרמת כוסית לשבועות עם חבילות החציר, הרמת כוסית לשנה החדשה הבאה עלינו לטובה עם כל ההפתעות והמתנות אשר טומנת בחובה. הרמת כוסית לכל אירוע מומלץ לערוך במקום המשלב יוקרה ופשטות, טבע ומרחבים, מקום נגיש בסטנדרטים גבוהים לאירוח, סדר וארגון מדויק וחוויה נפלאה.

אולם הבית

אם כבר – אז כבר

הפקה היא מטריאליזציה של רעיונות. טקס הרמת כוסית הוא טקס שכל אחד ואחת מאיתנו השתתף בו בעבר אם במסגרת מקום העבודה, במסגרת פעילות חברתית או עם החברים הקרובים שמרגישים צורך להגיד חג שמח באופן קצת יותר חגיגי ויוצא דופן. אנחנו במתחם סולי סולה בביתן אהרון מציעים לכם אירוע הרמת כוסית, הרמת כוסית – מפגש בו כל אחד מהנוכחים ירגיש את אווירת החג בצורה מושלמת אותנטית ומרגשת, אירוע מקצועי ומדויק אשר יאפשר לכל המשתתפים לצאת לחופשת החג באופן חגיגי ומלא בחדוות התחדשות.

 

לוקיישן לוקיישן לוקיישן

לעיתים בוחרת החברה שלא לערוך הרמת כוסית במתחם חיצוני,  אך במידה והחלטתם לפרגן לעובדים ולערוך טקס באווירה שונה, חגיגית ומפרגנת גם לכם המנהלים, חשוב לקיים אותו במקום אשר יתן מענה מקצועי ורחב על כל הצרכים שלכם. מומלץ בחום לבחור מקום מיוחד ומעורר השראה לאירוע, כך שהחברה תבוא ליידי ביטוי במייטבה מול העובדים. במתחם סולי סולה תפגשו הזדמנות יוצאת דופן לעשות זאת וליצור עבור כל המשתתפים  זיכרון בלתי נשכח עד הפעם הבאה.

לאירוע מושלם צרו קשר עוד היום

אירוע עיסקי

Please leave this field empty.