מקום ליום הולדת 70

חגיגות יום ההולדת ה-70 באווירה כפרית

אם יש דבר כייף יותר מאשר לחגוג יום הולדת לעצמך, הוא לחגוג יום הולדת עבור היקרים לך. ישנו סיפוק אדיר בלהעניק ולעשות עבור האנשים שאתה אוהב. גם אנחנו, ב"סולי סולה", מאמינים בנתינה ובסיפוק האדיר הנגזר ממנה. אתם מחפשים מקום ליום הולדת 70 לסבא? החלטתם הפעם לחגוג באווירה שונה, מרגשת ומפתיעה? יש לנו בשורה משמחת בשבילכם..

 

מצאתם מקום ליום הולדת 70!

יום הולדת הוא יום שבו ניתנת ההזדמנות להעניק אהבה גדולה ולהוקיר תודה. במידה רבה, יום ההולדת משקף את הערכה שלנו כלפי אדם אותו אנחנו אוהבים, וביום שכזה נרצה להפיק עבורו אירוע נעים ובלתי נשכח. "סולי סולה" מזמינים אתכם לחגוג הרחק מהעיר, קרוב אל הכפר – עם המון אור ואהבה. אמא היקרה חוגגת יום הולדת ואתם בחיפושים אחר מקום לחגוג יום הולדת 70 לאמא או אבא? אנו מזמינים אתכם לחגיגה תחת כיפת השמיים או בבית הקשתות העתיק שלנו בנוכחות הטבע והאורחים היקרים ללבכם.

 

הופכים את יום ההולדת לחוויה בלתי נשכחת

ימי ההולדת כבר קיבלו גוון ידוע וצפוי מראש, המסתכם במסעדה טובה, סרט מעניין או חגיגה בבית עם המשפחה והחברים. כעת, תוכלו לכבוד יום ההולדת ה-70 של היקרים לכם, לכרוך את יום ההולדת בעטיפה יוצאת דופן של חגיגה כפרית ושונה! אווירה כפרית מתקשרת עם המון פעמים נוסטלגיה מתוקה, חיבור לטבע ואותנטיות שובה – וזו בדיוק האווירה שנרצה ליצוק באירוע הקסום שלכם. בחיפושכם אחר מקום ליום הולדת 70 לאבא, "סולי סולה" הופכים את יום ההולדת ליום שכולו אהבה, התחדשות, יצירה וחגיגה גדולה.

 

yo_holedet70 yo_holedet70-1

 

למה סולי סולה?

נדמה שהאהובים לכם כבר ראו כמעט הכל עד גיל 70. אנחנו, ב"סולי סולה", מבקשים להראות לכם וליקרים לכם את מה שעוד לא ראיתם. האירועים שלנו הינם אירועים המופקים באהבה, תשוקה, יצירה והרמוניה אשר יחדיו יוצרים את האירוע עליו חלמתם. אנו מאמינים בכוח החיבור שבין אנשים, וביכולת לרגש גם באמצעות הדברים הקטנים ביותר. את חגיגות יום ההולדת אנו מזמינים אתכם לחגוג איתנו, הכי רחוק ממה שאתם מכירים, והכי קרוב למה שרציתם. בחיפושכם אחר מקום ליום הולדת 70 לסבתא, או לכל דמות יקרה אחרת בחייכם – הצטרפו אלינו לאירוע ממלא ומרומם את הרוח.

yo_holedet70-3yo_holedet70-2

לאירוע מושלם צרו קשר עוד היום

אירוע פרטי

Please leave this field empty.