מקום לסדנאות

מקום לסדנאות: מתחם הכנסים ואירועי התוכן סולי סולה, מציע מגוון סדנאות הבית כמו גם שיתוף פעולה עם מיטב המרצים ומובילי התוכן הטובים בארץ לקיום סדנאות מעשירות ופורצות דרך.

על חלק מן הסדנאות שאנו עורכים במקום, ניתן לקבל מידע במחלקת מכירות אירועים עסקיים.

המיקום של בית הראשונים,מתחם סולי סולה, הינו בלב הטבע הפראי של עמק חפר, דבר המאפשר קיום סדנאות  OUTDOOR , וסדנאות תוכן בשילוב בטבע, כגון : יוגה, מדיטציה סדנת תקשורת על חוף הים במרחק של 10 דקות, סדנה בשיתוף פעולה עם חוות הסוסים הקרובה, סדנה מעשירה בגינת הירק אליה ניתן להגיע ברגל דרך חורשת הפיקוסים ועוד. אנו בסולי סולה נלווה אתכם ונעזור לכם לתפור מענה לכל צורך ארגוני או צוותי, נענה בשמחה לכל בקשה וחלום, ונוודא שאופי הכנס והצורך שלכם לשלב בו סדנה ייחודית יתממש במלואו. כמו כן אנו נמצאים בקשר הדוק עם מפיקי תוכן מובילים עליהם נוכל להמליץ לכם ואשר ערכו אירועים רבים במתחם  עליהם קיבלנו פידבקים חיובים מהחברות שהתארחו במתחם בית הראשונים.

מקום לסדנאות

מתחם הכנסים סולי סולה הוא ה-מקום, בו האמנות והיצירתיות שורה בכל פינה ורגע באופן טבעי ואותנטי. היכולת להוציא אל הפועל את הסדנאות או הפעילויות שאתם בוחרים בדרך מרתקת, ייחודית ורעננה, מקבלים פלטפורמה מקצועית ומאפשרת ויתגשמו ולשביעות הרצון המלאה של כולם.

סדנאות יצירה, סדנאות כתיבה, סדנאות סופרפוד  – טרנד חדש בעולם הבריאות והרווחה, סדנאות צחוק וכל סדנא מקורית ומרתקת אחרת, לבד ממנחה מוביל מצריכות מספר מרכיבים להפוך אותן למיוחדות ומושכות . אחד המרכיבים החיוניים והחשובים ביותר הוא הלוקיישן שאתם בוחרים בו לערוך את הסדנא. כאשר מיקום באמצע הטבע, עם עצי איקליפטוס גבוהים ונישאים, שטחי דשא נרחבים קירבה לשמורת הטבע ולים בהחלט יכולים להפוך את הסדנא שלכם להצלחה כבירה.

מקום לסדנאות

קיימים לא מעט מקומות לסדנאות ברחבי הארץ, אולם מתחם בית הראשונים – סולי סולה מציע לכם את האפשרות להעניק חוויה אחרת. חוויה שונה ופסטורלית, חוויה שתוביל את הסדנא שלכם בדרך הבטוחה להצלחה. אנו בסולי סולה מבינים את החשיבות והמשמעות של קיום הסדנה בממשק ישיר עם הטבע, עם הים והאוויר הצלול והנעים  אליהם נחשפים המשתפים. אין הנחתום מעיד על עיסתו אולם, אנו ממליצים לכם בחום לבוא ולווות בעצמכם את המתחם הייחודי המרכז בתוכו את כל המרכיבים הנדרשים לסדנאות מרגשות ומצליחות.

לאירוע מושלם צרו קשר עוד היום

אירוע עיסקי

Please leave this field empty.