מקום מיוחד לבר מצווה

בר מצווה חוגגים במקום מיוחד

בכל שנה ביום ההולדת, ישנו מאמץ משפחתי גדול על מנת להפיק יום הולדת מרגש ומשמח לילדים. כעת, כשחגיגת בר המצווה המרגשת עוד רגע כאן, הרי שצריך להתעלות על כל החגיגות הקודמות. הדבר הראשון עליו אתם חושבים הוא חיפוש מקומות מיוחדים לבר מצווה. מתחם האירועים שלנו "סולי סולה", יעינק לכם את כל מה שתמיד חלמתם עליו ביום החג של ילדכם: אווירה בלתי מנוצחת, נופים מוריקים מרהיבים של פריחה ולבלוב, צוות מקצועי ושירותי שילווה את האירוע שלכם, אוכל טעים ומפנק ואלמנטים של אהבה והרמוניה השזורים בכל פינה אליה תפנו.

מקומות מיוחדים לחגוג בר מצווה

"סולי סולה" – מקום מיוחד לבר מצווה

סף הריגוש של הילדים עולה משנה לשנה, וכך נדמה שקשה לרגש אותם. האתר הגדול הוא להעניק להם מימדים של התרגשות בימי החג שלהם – בימי ההולדת. גיל 13 עבור הילדים, הוא גיל מיוחד, שבו הם עושים את הצעדים הראשונים אל עבר העולם של הגדולים וחוגגים בר מצווה. החיפוש אחר מקומות מיוחדים לבר מצווה יכול להיות לא תמיד פשוט, אך הוא הופך מיד לקל בעת שתגיעו ל"סולי סולה". מתחם האירועים שלנו מאפשר לכם לערוך את החגיגה הגדולה והמרגשת באוויר הפתוח לאור כוכבים, או במתחם סגור על פי בחירתכם. עבורנו הגשמת החלומות שלכם היא אתגר שאנו שמחים לעמוד בו בכל אירוע מחדש. עם אהבה ותשוקה אפשר לעשות הכל – ועם אמונה זו אנו נפיק את אירוע בר המצווה של ילדכם.

חגיגת בר מצווה במקום מיוחדמקום מיוחד לבר מצווה

למה סולי סולה?

הילדים החוגגים את בר המצווה, רוצים להבטיח כי האירוע שלהם יוכתר כהצלחה וכאירוע בלתי נשכח. אירוע בר המצווה של היום, הופך לשיחת המחר בבתי הספר. אנחנו מתחייבים להפוך את בר המצווה של ילדכם לסיפור הצלחה משגע, ולחוויה נפלאה לחברים החוגגים. בעידן בו נחגגים אירועי בר המצווה בפורמט זהה, אנו מבקשים להעניק חוויה ייחודית, שונה וטבעית יותר עם התפאורה המנצחת שלנו: הטבע. את אירוע בר המצווה שלכם נלווה עם צוות מקצועי וקשוב, שבעמל רב, יצירתיות ותשוקה, יהפוך את בר המצווה ליום הולדת מרגש במיוחד. חשבתם שקשה למצוא מקום מיוחד לבר מצווה? ברוכים הבאים ל"סולי סולה"!

 

 

לפרטים נוספים ושריון מקום השאירו לנו הודעה או חייגו: 09-8665662

Please leave this field empty.

נשלח ב בלוג

פייסבוק