ערב חברה

חוברים יחד לערב חברה בלתי נשכח

לאורך השנה מזדמן לכם לחגוג ולקחת חלק באירועים עסקיים רבים. לצד כל האירועים בהם אתם מארחים או מגיעים כאורחים, ישנו אירוע אחד החביב עליכם מכל, ובצדק: אירוע של החברה שלכם. באירוע שכזה, אתם זוכים לציין את ההישגים שלכם, לומר תודה לעובדים, לסמן מטרות חדשות לקראת השנה החדשה ובעיקר להנציח את ההצלחות ואת יציבות העסק שלכם. לטובת קיום של ערב חברה שכזה, עליכם לחפש מקום לערב חברה. לא אחת עולה איזור השרון כאיזור מועדף לחגיגת האירוע, ולא בכדי. איזור השרון הוא איזור מרכזי ונגיש לכולם, ירוק ויפהפה. "סולי סולה" מזמינים אתכם לאירוח בוטיקי שישאיר לכם טעם טוב, עד לשנה הבאה.

 

אירוע החברה שלכם, הפנים של החברה שלכם

מדוע חשוב להשקיע כל כך בחיפוש אחר מקום לערב חברה? במידה רבה, המקום בו תחגגו את האירוע מייצג את הפנים של החברה שלכם. באירוע שכזה, אתם ממצבים ומשקפים בפני העובדים שלכם את המקום בו הם עובדים, והמטרה הברורה היא להציג חברה איכותית ומצליחה, שגם יודעת לפנק, לפרגן ולארח את עובדיה על הצד הטוב ביותר. כאשר אתם בוחרים ב"סולי סולה", אתם מעניקים לעובדים שלכם ערב חברה איכותי ומוקפד, המופק באהבה ומשלב אלמנטים של טבע, שמחת חיים, אסתטיקה וקולינריה משובחת.

ערב חברה לעובדים

מתרחקים מכל מה שמוכר – מקום לערבי חברה בשרון

הנוף האורבני הפך להיות הנוף המוכר והידוע לכם. בערב החברה, בו אתם יוצאים מהשגרה לערב אחד וחוגגים עם העובדים היקרים לכם, תוכלו לחגוג באווירה שונה, מיוחדת ויוצאת דופן. דמיינו לעצמכם ערב חברה לעובדים הנערך באיזור שקט כפרי ושלו, האופייני לאיזור השרון הירוק. פס הקול באירוע שלכם עתיד להיות בגוונים של הרמוניה, תקשורת אינטימית, אותנטיות ונועם.

ערב חברה

למה דווקא סולי סולה?

לאורך כל השנה העובדים שלכם עומדים לצידכם, משקיעים שעות עבודה רבות, מאמץ וידע רב, במטרה להעצים ולמנף את העסק הפרטי שלכם. פעם אחת בשנה, כדאי לעצור מכל פעילות, ואז תורכם להגיד להם: תודה. למילה "תודה" היבטים שונים, ואחד מהם יבוא לידי ביטוי בחגיגת האירוע במקום איכותי – "סולי סולה". צוות מקצועי עומד לרשותכם לטובת הפקת אירוע יוצא דופן, שיעזור לכם להזכיר לעובדים עד כמה אתם מעריכים את עבודתם. מחפשים מקום לחגיגת ערב חברה בשרון? ברוכים הבאים!

לאירוע מושלם צרו קשר עוד היום

אירוע עיסקי

Please leave this field empty.